XVII WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY

W tym roku po raz trzynasty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Plastycznym. Przygotowali kolorowe i ciekawe prace w 4 kategoriach: klasa czwarta „Świat trójkątów”, klasa piąta „Reklama czworokątów”, klasa siódma – „Skala w życiu codziennym”, klasa ósma – „Bryły wokół nas”.
Konkurs cieszy się niezmienną popularnością wśród uczniów i nauczycieli. Do tegorocznej edycji zgłoszono 703 prace z 14 powiatów województwa pomorskiego. Organizatorzy wybrali najlepsze prace z poszczególnych kategorii, a także przyznali nagrody specjalne.
Nagrodę Dyrektora Gminnego Zespołu Oświaty w Chojnicach zdobyła praca Szymona Butkiewicza z klasy V. Miejsce pierwsze otrzymały prace: Karoliny Matuszewskiej, Oliwii Matuszewskiej, Bartosza Bujwida, Filipa Dubiela, Martina Tokar. Drugie miejsce przyznano: Wiktorii Orczyk i Kamili Kaca. Trzecie miejsce zajęły prace: Zuzanny Łyżwy, Huberta Jerzyka oraz Magdaleny Szymczuk.