Start
W poszukiwaniu figur geometrycznych w otaczającym świecie

 

Na kolejnych zajęciach postanowiliśmy poszukać poznanych wcześniej figur geometrycznych w naszym najbliższym otoczeniu. Najpierw obejrzeliśmy prezentację na temat występowania figur geometrycznych w życiu codziennym. Próbowaliśmy odgadnąć jakie figury kryją się w przedmiotach, które umieszczone są w naszej sali. Następnie wybraliśmy się na spacer wokół szkoły by przekonać się, że na zewnątrz jest o wiele więcej figur geometrycznych, których nie dostrzegamy na co dzień. Zabraliśmy ze sobą kartki by zaznaczyć kreskami ile ich widzieliśmy. Ciężko było zliczyć wszystkie koła, które przejeżdżały co chwilę z samochodami i rowerem oraz budynki i znaki drogowe mające kształty prostokątów i kwadratów, ale daliśmy radę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego zadania.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Dzisiaj jest: Piątek
19 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak