Start mPotęga Głosujemy!!!
Głosujemy!!!

Zagłosuj na projekt „Czy Einstein by potrafił …? Bo my tak.”

Od września uczniowie klasy 7 i 8 wraz z młodszymi kolegami z klas 4 i 5 będą realizować projekt „Czy Einstein by potrafił …? Bo my tak.”
Nasza szkoła otrzymała na ten cel 5360zł z Fundacji mBanku w ramach programu mPotęga.
Ponadto projekt, jako jeden z najwyżej ocenionych przez KapitułęKonkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany zedukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkółpodstawowych.
Głosowanie internetowe potrwa od 15 do 28 czerwca, każdy może zagłosować na wybrane projekty mPotęga - po jednym głosie w każdej z kategorii, raz na 24 h. W jaki sposób? Wystarczy zarejestrować się na podanej stronie i raz dziennie oddać głos. Należy wybrać 1 projekt w każdej z 2 kategorii.

Link do głosowania:

17 Maja 2024