Start Rok szkolny 2021/2022 Prezent dla Ziemi
Prezent dla Ziemi

W maju odbył się Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Ekologiczny pod tytułem „Prezent dla Ziemi”. Jego organizatorami była Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplattew Gdańsku Wrzeszczu oraz Pomorski Trójmiejski Park Krajobrazowy.
Uczestnicy przygotowując swoje prace pamiętali, aby zwrócić uwagę na problemy dotyczące ochrony środowiska naturalnego i piękno przyrody. Pokazali, że bycie eko, dbałość oto, co nas otacza nabiera coraz większego znaczenia.
Uroczysty wernisaż prac połączony z wręczeniem nagród odbędzie się 8 czerwca 2022 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 45 w Gdańsku Wrzeszczu. Natomiast od 1 do 31 lipca 2022 r. odbędzie się pokonkursowa wystawa prac w Bibliotece Manhattan w CH Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu.
W czasie zwiedzania wystawy będzie można zobaczyć pracę Filipa Dubiela z klasy 4, która została wyróżniona przez jury Konkursu (2 miejsce w kategorii klas 4-8).

Gratulujemy Filipie!!!

Dzisiaj jest: Czwartek