Start Rok szkolny 2021/2022 "CYFROWA GMINA” – WAŻNA ZMIANA DLA WNIOSKODAWCÓW!
"CYFROWA GMINA” – WAŻNA ZMIANA DLA WNIOSKODAWCÓW!

Ważna informacja dla wszystkich osób, które złożyły wnioski ramach Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym -„Granty PPGR".

Przypominamy, że celem programu jest wsparcie w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Operator rządowego programu, zobligował wszystkie osoby, które złożyły stosowne oświadczenia o udokumentowanie wykonywania pracy w PGR-ach poprzez złożenie następujących dokumentów: zaświadczenia lub inne dokumenty wystawione przez instytucje organów publicznych.
Informacje takie jak zeznania osób fizycznych, nie stanowią podstawy do uznania prawidłowego poświadczenia zatrudnienia w PGR.

Wszystkie osoby, które złożyły dotychczas oświadczenia, zobligowane są do złożenia w/w dokumentów w Urzędzie Miejskim w Kępicach (pokój 100) lub w sekretariatach szkół podstawowych działających na terenie naszej gminy - do dnia 10 grudnia 2021 roku, do godziny 15.00.

Informujemy, że zmiana została wprowadzona dnia 17.11.2021 r.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024