Start Rok szkolny 2020/2021 Ślubowanie
Ślubowanie

ŚLUBOWANIE I PASOWANE NA UCZNIA

23 października 2020r. uczniowie naszej szkoły obchodzili ważną uroczystość jaką jest pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści zanim zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli zaprezentować to, czego się nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zadaniem uczniów było m.in. zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy oraz umiejętność odpowiedzi na szereg ważnych pytań. Egzamin dla dzieci zakończył się sukcesem. Ślubowanie pierwszoklasistów wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonał pan Dyrektor Leszek Małkiewicz. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej
im. J. i C. Zalewskich w Biesowicach.


Gratulujemy im i życzymy mnóstwa sukcesów oraz radości!!

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Kwietnia 2024
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

Do końca roku zostało 254 dni.
Zodiak: Byk