Start Rok szkolny 2019/2020 Wyjazd edukacyjno – integracyjny w kaszubskim klimacie
Wyjazd edukacyjno – integracyjny w kaszubskim klimacie

   

W dniach 13- 15 września uczniowie klasy II oraz V wraz z rodzicami spędzili kilka dni na Kaszubach, które są uznawane za jeden z najatrakcyjniejszych turystycznych regionów Polski. W zacisznym miejscu, gdzie dawniej była szkoła, przyjaźni właściciele zabrali nas do świata dawnych zwyczajów i kultury kaszubskiej. Wszyscy wspólnie uczestniczyliśmy w warsztatach malowania na szkle, tworzyliśmy różne przedmioty z gliny. Dzięki temu, że mieszkaliśmy wspólnie z twórczynią ludową, poznaliśmy tradycje kaszubskie: język, stroje ludowe, rękodzieło, czy historię szkolnictwa na Pomorzu. Właściciele starali się zapewnić nam atrakcyjne spędzanie wolnego czasu: budowaliśmy szałasy, bawiliśmy się w podchody, graliśmy w różnorodne gry, mieliśmy również niespodziewany nocny alarm!!!

Korzyść płynąca ze wspólnie spędzonego czasu jest obustronna. Poświęcenie swojego czasu dziecku była dla niego nie tylko źródłem radości i szczęścia ale także powodem do satysfakcji dla rodziców. Jako wychowawcy dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Zobacz zdjęcia

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Kwietnia 2024
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

Do końca roku zostało 254 dni.
Zodiak: Byk