Start Rok szkolny 2018/2019 Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W marcu obchodziliśmy święto upamiętniające Żołnierzy Wyklętych. W związku z tym wydarzeniem w naszej szkole odbył się konkurs, który miał na celu upamiętnienie tych polskich bohaterów. Wspomniana konkursowa rywalizacja odbywała się w trzech płaszczyznach, w dwóch kategoriach wiekowych. Odbył się konkurs wiedzy, konkurs multimedialny oraz konkurs plastyczny; w kategoriach klas IV-VI oraz VII, VIII i III klasa gimnazjum. W konkursie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych w kategorii klas IV-VI, pierwsze miejsce zajął uczeń klasy IV- Bartosz Bujwid. W drugiej kategorii wiekowej najlepsza okazała się Maja Kołodziejczyk. Amelia Kotas zajęła I miejsce w konkursie plastycznym. W kategorii klas starszych zwycięstwo odniosła Aleksandra Wodnicka. W części multimedialnej I miejsce zdobył Norbert Jerzyk, a w drugiej kategorii wiekowej Kinga Marszałek. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego aktywnego uczestnictwa.

Dzisiaj jest: Czwartek
18 Kwietnia 2024