Start Rok szkolny 2015/2016 Ślubowanie uczniów klasy pierwszej
Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa,
nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością,
która bez przerwy się otwiera.
Jan Paweł II


W dniu 13 listopada 2015 r. w naszej Szkole odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów klasy pierwszej. W spotkaniu udział wzięli: dyrektor Szkoły - Pani Alina Weiwer, rodzice uczniów oraz nauczyciele, a także uczniowie klas młodszych i starszych. Na dobry początek w części artystycznej, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie

do której przygotowywały się od września pod kierunkiem swojej wychowawczyni. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze, wycisnęły niejedną łezkę z oczu rodziców i przybyłych gości.

 

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem flagowym pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, dobrze się zachowywać i uczyć, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, a następnie złożyła pierwszakom życzenia. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali piękne książki i dyplomy ufundowane przez rodziców.

 

 

Zarówno dla uczniów, ich rodziców i mnie jako wychowawczyni ten dzień był wyjątkowy i zapadnie na długo w naszej pamięci. Dziękuję z całego serca moim wychowankom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Katarzyna Krajewska

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Dzisiaj jest: Piątek
19 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak