Start Rok szkolny 2015/2016 Unihokej Gminne zawody
Unihokej Gminne zawody

Brawo nasi sportowcy !!!

Wielki sukces odnieśli zawodnicy naszej szkoły podczas zawodów gminnych w unihokeju. Wszystkie startujące drużyny wygrały swoje mecze i awansowały do zawodów powiatowych.

Dziewczęta z gimnazjum wygrały z drużyną z Kępic 4:0. Nasze hokeistki grały w składzie :Ewelina Justka-bramkarka, Kasia Bucko, Weronika Świątkowska, Dorota Stachyra, Ewa Mączkowska, Julka Kotas i Vanessa Agoll. Wszystkie bramki zdobyła Julka Kotas

Gimnazjaliści pokonali drużynę z Kępic 4:2. Bramki strzelili Arek Nogal 2 i Norbert Rucki 2. A graliśmy w składzie Tomek Kaca i Jan Sywanicz-bramkarze, Cezary Ruszkiewicz, Mateusz Wójcik, Mateusz Ochenkowski, Norbert Rucki i Arek Nogal.

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej wcale nie chcieli być gorsi od swoich starszych kolegów i wygrali najpierw mecz z Kępicami 2:1, a potem z Warcinem 6:0. Bramki strzelali Janek Garczyński i Piotr Justka

Skład naszej drużyny: Patryk Madejski-bramkarz, Olek Barczycki, Kuba Łuczak, Kamil Justka, Roman Kogut, Kuba Lewandowski, Piotr Justka i Janek Garczyński.

Chłopcy już 19.X zagrają się w półfinale powiatowym we Wrześciu.

Dziewczęta i chłopcy z gimnazjum na początku listopada w Kobylnicy.

Liczymy na dobre występy i gratulujemy sukcesu.

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024