Start Rok szkolny 2013/2014 Wigilia szkolna
Wigilia szkolna

Szalony to dzień...tyle się dzieje... jak w domu przed Wigilią.

20 grudnia w naszej szkole odbyła się Wigilia Szkolna. Dzień rozpoczęły jasełka "Zanim rozbłyśnie Światłość", w których zwierzęta ze stajenki opowiadały wydarzenia z przed dwóch tysięcy lat. Po jasełkach, każda klasa- jak w domu - przygotowała "stół wigilijny", do którego zasiedliśmy "prawe" razem, wszyscy na korytarzu szkolnym.

Wieczerza rozpoczęła się od odczytania fragmentu Pisma Św. z Ewangelii wg. Mateusza, i życzeń złożonych przez p. dyrektor Alinę Weiwer, później: dzielenie się opłatkiem, życzenia, życzenia, życzenia...Potrawy zostały przygotowane przez rodziców uczniów, którzy również w miarę możliwości dołączyli do nas. W czasie ucztowania mogliśmy posłuchać kolęd przygotowanych przez poszczególne klasy. Atmosfera radosna ale i gwar niesłychany, prawie 150 osób razem... udało się Uśmiech

 


JASEŁKA

PS. Bardzo pragnę podziękować wszystkim za wkład pracy i życzliwość: p. Danucie współreżysrece, p. Iwonie, p. Agnieszce, p. Katarzynie, p. Uli za siano od Iwana, p. Elżbiecie  za stworzenie wszystkich zwierząt no i wam wszystkim występującym wg.ról:
Narrator: Weronika W.
Wieki- Anioły: Maja K, Ola W, Laura B, Kinga M, Wiktoria C, Karolina H, Natalia Dz, Nikola CH, Julia K, Vanessa A.
Natan i Dawid: Piotr K i Adam M.
Maryja i Józef: Ewelina J i  Adrian D.
Pasterze: Norbert R, Krystian F, Klaudiusz A.
Królowie: Mateusz O, Piotr K, Hubert M.
Diabeł i Herod: Monika W i Adam M.
Zwierzęta: Owca- Nikola Ch, Baran- Mateusz O, Koza- Maja K, Koziołek- Darek Sz, Wół- Patryk M, Osioł- Norbert R, Wielbłąd- Adam M.WIGILIA

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Dzisiaj jest: Niedziela
25 Lutego 2024
Imieniny obchodzą
Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej,
Małgorzata, Modest, Nicefor

Do końca roku zostało 311 dni.
Zodiak: Ryba