Start Rok szkolny 2013/2014 Koncert jesienny
Koncert jesienny

Dnia 25 listopada 2013r. odbył się Koncert Jesienny pt."Bo radośc płynie z tej piosenki". Uczniowie kl.0-3 S.P. i dzieci z przedszkola (3-4 latki) zaprezentowały piosenki o jesieni. Uczniowie starszych klas wystąpili w strojach galowych.

Dzieci z klasy "0" wystąpiły w strojach wykonanych przez rodziców ponieważ przyszli na "Urodziny marchewki". Organizator K.Chacińska zaprosiła na koncert P.M.Ławrenowicz ,P.E.Kalwejt-Sokołowską. Panie zapoznały dzieci z instrumentami: akordeon, skrzypce, flet, pianino, fletnia Pana i wręcz po mistrzowsku zagrały na tych instrumentach piękne utwory. Wytworzyła się radosna i spontaniczna atmosfera. Śpiewała cała sala. Na zakończenie uczestnicy koncertu otrzymali podziękowania w formie dyplomów, owoców i kwiatów jesieni. 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Dzisiaj jest: Niedziela
25 Lutego 2024
Imieniny obchodzą
Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej,
Małgorzata, Modest, Nicefor

Do końca roku zostało 311 dni.
Zodiak: Ryba