Start Liczę Mówię Surfuję Podsumowanie projektu
Podsumowanie projektu

16 grudnia 2011 r. w Szkole Podstawowej w Biesowicach odbyło się podsumowanie realizacji projektu „Liczę, mówię, surfuję” współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Samorządu Gminy Kępice oraz lokalnego środowiska, a także dyrektorzy innych szkół i rodzice uczniów biorących udział w projekcie.

Podczas spotkania koordynator projektu – Alina Weiwer przedstawiła cele projektu oraz sposób ich realizacji. Uroczystość uświetniły występy uczniów, którzy przygotowali przedstawienie pt. „Zwariowana klasa”. Ponadto goście zmagali się z dyktandem i kalamburami matematycznymi.

Zaproszone osoby otrzymały okolicznościowy folder, obejrzały wystawę zdjęć pokazujących etapy realizacji projektu oraz pomoce dydaktyczne zakupione dzięki współfinansowaniu z Unii Europejskiej.