Start
Cudownych rodziców mam!

 

   10 czerwca 2024r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie kl. 1-3 zaprezentowali bogaty program artystyczny, by w ten sposób uczcić ten dzień oraz wyrazić ogromną wdzięczność swoim rodzicom za ich trud i wychowanie. Rodzice ze wzruszeniem i łzami w oczach wysłuchali śpiewanych o nich piosenek i recytowanych wierszy, a także obejrzeli przygotowane specjalnie dla nich tańce. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom samodzielnie wykonane upominki i odśpiewały 100 lat. Całość tego pięknego spotkania zwieńczył słodki poczęstunek.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Dzisiaj jest: Wtorek
18 Czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula

Do końca roku zostało 197 dni.
Zodiak: Bliźnięta