Start
Matematyczni detektywi

 

Za nami już drugi miesiąc nauki w projekcie pt. „Matematyczni detektywi” w ramach programu mPotęga. Uczniowie w październiku sprawdzali czy matematyka przydaje się w kuchni. Podczas przygotowywania pizzy, zapiekanek, spaghetti i ciasta przekonali się, że z matmą gotuje się łatwiej.

  Do wspólnej nauki poprzez zabawę zaprosili również dorosłych. Wspólnie z rodzicami rozwiązywali matematyczne zagadki podczas pikniku pt.„Escape room – czyli matma nie tylko dla dzieci”. Było to ciekawe doświadczenie, ale nie wcale łatwe zadanie. Okazało się, przy wspólnej rywalizacji, że rodzice bardzo lubią łamać sobie głowę przy matematycznych zagadkach i wygrać z nimi nie jest łatwo.
   W ramach projektu zorganizowane zostały w październiku konkursy: „Gdzie ukryła się matma?” i „Łamacze głów”.
Więcej informacji o projekcie znajduje się na blogu https://matematyczni-detektywi.blogspot.com/

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 


POLUB NAS :-)Zapraszamy do używania e-podręczników

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Dzisiaj jest: Piątek
19 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak