Chłopcy zajęli odległe miejsce.

Najlepsze wyniki Julia Kotas i Klaudiusz Ollik. Oboje powyżej 200pkt.

Gratulujemy!

Szkoła podstawowa.

26 września 2011.Gminne zawody w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Kępicach.

W kategorii dziewczat I miejsce w gminie zajęła uczennica klasy IV naszej szkoły Dorota Stachyra,zas w kategorii chłopców I miejsce zajął Krystian Horoszczyk z klasy VI, a miejsce drugie Dawid Kiljan-również z klasy VI.Cała trójka zakwalifikowała się do zawodów powiatowych,które odbęda się w Smołdzinie.Gratulujemy zawodnikom.

29 września 2011. Zawody powiatowe w biegach przełajowych w Smołdzinie.

Trójka naszych uczniów reprezentowała nasza szkołe w zawodach powiatowych.Najlepiej wypadł Krystian Horoszczyk,który w stawce 54 zawodników zajął wysokie 8 miejsce.Dorota Stachyra była 9 w stawce 46 zawodniczek,zaś Dawid Kiljan 20.W klasyfikacji generalnej chłopcy z naszej szkoły zajęli 8 miejsce w powiecie zdobywając 4 punkty w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży.Brawo!

13 pazdziernika 2011.Zawody gminne w piłce halowej szkół wiejskich w Korzybiu.

W druzynie piłkarzy z naszej szkoły znaleźli się : Krystian Horoszczyk, Dawid Kiljan, Arkadiusz Nogal, Kamil Mączkowski i Norbert Rucki/bramkarz/.Chłopcy w tym turnieju zajęli IV miejsce.

4 listopada 2011.zawody gminne w tenisie stołowym w Biesowicach.

W sali Domu Kultury w Biesowicach odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym.Naszą szkołe reprezentowali Julia Kotas i Vanessa Agolli-druzyna dziewcząt,oraz Dawid Kiljan i Norbert Rucki-druzyna chłopców.Dziewczęta zajęły II miejsce,zaś chłopcy miejsce V.