Powiatowy konkurs - "Zabytki Powiatu Słupskiego"

Poznaliśmy laureatów

8 grudnia 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Zabytki Powiatu Słupskiego”. Uroczystość połączono z wręczeniem nagród, wyróżnień i podziękowań.

Konkurs zorganizowany przez Starostwo Powiatowe i Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku skierowano do uczniów szkół podstawowych powiatu słupskiego i podzielono na dwie kategorie wiekowe klasy I-III oraz klasy IV-VI. Prace należało wykonać farbami na papierze o formacie nie większym niż A3.

W sumie napłynęło 66 prac plastycznych. W konkursie wzięli udział uczniowie placówek oświatowych z Wrześcia, Kończewa, Biesowic, Objazdy, Pobłocia, Smołdzina, Głobina, Szonowic, Domaradza, Charnowa, Sycewic i Dębnicy Kaszubskiej.

W kategorii klasy I: III trzecie miejsce zajęła Patrycja Sadowska z Zespołu Szkół w Biesowicach ucz.kl.3 . Przyznano również wyróżnienie Hannie Kołodziej ucz.kl.3.

W kategorii klasy IV-VI trzecie miejsce zajęła Aleksandra Wodnicka z Zespołu Szkół w Biesowicach ucz.kl. VI.

Nagrody, wyróżnienia i podziękowania wręczył Rafał Konon wicestarosta słupski, a uroczystość poprowadził Zbigniew Babiarz Zych, naczelni Wydziału Polityki Społecznej w Starostwie Powiatowym w Słupsku.

Opiekun plastyczny: Elżbieta Góźdź

Foto: Jan Maziejuk,